Двокімнатні квартири
Однією з найбільш важливих переваг ЖК "Гордість" є інтелектульне планування. А тому обираючи двокімнатну квартиру в нашому комплексі, ви можете бути впевнені, що отримаєте функціональність у кожному сантиметрі житлової площі.
Площа: 55,4 м/кв
Квартира мрії пари фрілансерів чи невеликої сім'ї з одним малюком. В оптимальній кількості квадратних метрів, запросто розмістяться собі кухню-вітальню із достатньою кількістю місця для сімейного столу і навіть дивану, дві кімнати практично однакової площі, окремі вбиральню та ванну, коридор і навіть балкон.

Якщо ви фрілансери, на карантині ви точно зрозуміли цінність кабінетного простору та можливості перейти в іншу кімнату, щоб відпочити одне від одного.

Якщо ви молода сім'я з однією дитиною, вам взагалі не треба пояснювати всі переваги цієї квартири.
Дізнатись вартість
Площа: 58,9 м/кв
Як чудово готувати обід, спілкуючись з друзями, що комфортно розташувалися у зоні відпочинку, потім разом переміститись у їдальню, а згодом вийти на балкон на каву.

Або сім'єю готувати вечерю з можливістю відпочити на дивані, поки духовка допікає вечерю, відкривши навстіж двері на балкон, щоб слухати природу.

Важко вибрати який сценарій приємніший, але яка різниця, якщо будь-який із них можна втілити в нашій двокімнатній квартирі з просторою кухнею-вітальнею.

Ми так надихнулися, що розширили ідеальність квартири до двох санвузлів і навіть гардеробної.
Дізнатися більше про інші планування
Наші квартири
Кажуть, в наших будинках панує особлика сімейна енергетика – жодного розлучення за 7 років!
Підберемо ідеальний варіант квартири у житловому комплексі, яким справді можна пишатися.

Під 0% річних.
Перший внесок від 10%

відтермінування до 36 місяців

Вже живуть в затишних будинках:

Чекаємо в гості на горнятко кави
Струмівка, вул. Східна, 34а